Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do stworzonego przez grupę ASG Traper kolektywu, z przyjemnością informujemy, że jesteśmy otwarci na przyjmowanie nowych towarzyszy.

Procedura przystąpienia do Naszego zgrupowania nie jest skomplikowana, wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na Naszej stronie internetowej oraz pozytywne odbycie okresu próbnego, trwającego min. trzy gry militarne. Formularz powinien zawierać podstawowe dane, takie jak: Imię, Nazwisko, Miejsce zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu, krótkie uzasadnienie wyboru Naszej grupy oraz ewentualne pytania.

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe (w przypadku pytań postaramy udzielić wyczerpującej odpowiedzi), ustalając termin gry militarnej.

 

Po odbyciu okresu próbnego, decyzję o przyjęciu do ASG Traper podejmuje Zarząd grupy z jej większościowym poparciem. W przypadku akceptacji, nowy członek pisemnie poświadcza znajomość regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania, po czym otrzymuje naszywkę z logo drużyny (jednorazowa opłata za naszywkę wynosi 20zł) i wpisany zostanie na listę członkowską.

 

Nasza grupa funkcjonuje na zasadzie koleżeńskiej więzi, gdzie każde ogniowo grupy nastawione jest nie tylko na branie, lecz i dawanie z siebie jak najwięcej.

Prawa każdego członka grupy ASG Traper:

- uczestniczenia we wszystkich grach militarnych organizowanych przez grupę

- wykorzystywanie sprzętu będącego własnością grupy,

- dostęp do ukrytych treści na stronie www.asgtraper.pl (po wcześniejszej rejestracji i aktywacji konta),

- wsparcie techniczne w postaci wyboru sprzętu, obsługi, konserwacji, itp.,

- pomoc w naprawie sprzętu ASG (z części powierzonych) w zamian za wsparcie działalności grupy,

- pomoc w organizacji dojazdu na miejsce gry militarnej (w miarę możliwości technicznych),

- zapisania się do LOK (Ligi Obrony Kraju) i korzystania z bogatego wachlarza dostępnych opcji (m.in. użytkowanie terenu LOK w Legnicy, strzelanie z broni ostrej, pneumatycznej, kursy, szkolenia, uzyskanie pozwolenia na broń, itp.),

 

Obowiązki każdego członka grupy ASG Traper:

- przestrzeganie regulaminu, w którego skład wchodzą postanowienia ogólne, limity replik, zasady bezpieczeństwa oraz zasady rozgrywek,

- pomoc w organizacji gier militarnych,

- egzekwowanie regulaminu od wszystkich uczestników gier militarnych organizowanych przez grupę ASG Traper,

- czynna pomoc każdemu członkowi grupy ASG Traper,

- utrzymywanie wysokiego poziomu kultury osobistej,

- uczciwość do wszystkich członków grupy itp.

- solidarność z grupą we wszystkich sprawach dotyczących grupy.

 

Przynależność do grupy jest bezterminowa, jednakże każdy członek może zostać skreślony z listy członkowskiej na własny wniosek lub przez decyzję Zarządu ASG Traper z większościowym poparciem grupy. 

Ponadto, Zarząd grupy ASG Traper podczas corocznych zebrań poddawać będzie listę członkowską do weryfikacji.

Joomla templates by a4joomla